About

در مرکز تخصصی ویرا خودرو اورهال ، تعمیرات و نگهداری خودرو در برند های هیوندایی ، کیا ، تویوتا و لکسوس قابل ارائه می باشد . امروزه پیدا کردن یک مرکز تخصصی و مطمئن تعمیرات خودرو کاری بیسیار دشوار می باشد چرا که انجام صحیح تعمیرات خودرو های پیچیده امروزی نیاز مند تلفیق دانش و تجربه است و به هیچ وجه نمی توان به شیوه غلط تعویض کاری عیب را برطرف نمود ، چرا که در این خودرو ها هر بخش و آپشن متشکل از بسیاری قطعات برقی و مکانیکی است که قیمت های بسیار بالایی هم دارند بنابراین تعویض اشتباه هر جز حتی کوچک و ساده هزینه گزافی را به مشتری تحمیل می کند .

لذا توصیه ما به مشتریان محترم این است که نیاز های تعمیراتی خودرو خودشان را به متخصصین تحصیل کرده و دوره دیده ای بسپارند که در عین دانش بروز و تجربه بالا از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری بروز هم استفاده می کنند .

کلینیک تخصصی ویرا خودرو به کارشناسی فنی مهندس عرفان افشار با تجربه بالغ بر ده سال آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات اساسی موتور ، تعمیرگیربکس اتوماتیک ، تعمیرات  جلوبندی ، عقب بندی (سیستم تعلیق و فرمان) ، تعمیرات الکترونیک و الکتریک خودور و آپشن ها ، تعمیرات یونیت ها و برد های الکترونیکی و سرویس های ادواری خودرو به شما مشتریان محترم می باشد .

ذکر این نکته بسیار با اهمیت است که در کمتر مرکز تعمیراتی یافت می شود که شما بتوانید با فراغ بال انجام کلیه تعمیرات فنی خودرو خودتان را یک جا به نتیجه برسانید . 

و در آخر اینکه ما با تامین قطعات اصلی و بکارگیری تجربه و دانش تعمیراتی به مشتری محترم گارانتی کارکرد می دهیم که این مهم سبب می شود تا با آسودگی کامل به تیم تعمیراتی ما اعتماد کنید .

با تشکر - مهندس عرفان افشار - کارشناس ارشد مهندسی مکانیک